Paneme sõnumi liikuma

Event Media missiooniks on edastada väärt hetki. Teeme seda videos, vajadusel toetame heli ja valgusega.

Sündmustel on sõnumi edastamine meile tehniline ülesanne, kui sündmuspaigaks on saal mitmesaja inimesega või kui tuleb sündmus pakkida videopildiks ja saata internetti.

Sõnumi edastamine on meile loov ülesanne, kui jutu sisu tuleb edasi anda läbi mõjusa pildi- ja helikeele.

Asutatuna aastal 2014, oleme keskmise suurusega videoettevõte. Põhikohaga töötajaid on meil neli, projektipõhiseid freelancereid on kümmekond. Omame valmidust töötada nii Tallinnas, Tartus kui mujal Eestis. Töölõikusid oleme käinud tegemas ka Soomes ja Norras.

Oma töös hindame paindlikkust ja täpsust.

Meie kliendid

Videokommunikatsiooniga oleme aidanud organisatsioone nagu Audentes, AddGoals, BDA Consulting, Dreamers, Dream Foundation, Omniva, Kalev, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, EBS, Eesti Mööblitootjate Liit, Eesti Masinatööstuse Liit, Euroapteek, Liven, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Eesti põllu- ja maamajanduse sihtasutus, KAFO, Rahvatantsuansambel Kuljus, Lastekaitseliit, Höp Island, MTÜ Ökokratt, MTÜ Skeemipesa, MTÜ Lowlifer, MTÜ Lastekaitse Liit, Nordic Hotels, Nortal, Söökla Projektid, Pipedrive, Rootsi Suursaatkond, TEDxTartu, TEDxTTÜ, Corpore, Viru Keskus, Säästva Renoveerimise Infokeskus, Tehnopol, Tallinna Tehnikaülikool, Utilitas, Õhtuleht ja teised.

Join our community!