Aivar Hannolainenlinkedin-button2

Tehniline juht
Tel 51 63 158
aivar(ät)eventmedia.ee

Aivari poole võib pöörduda kõikides küsimustes, mis puudutavad video-, heli-  ja valgustehnikat, otseülekandeid, reportaaže ja ürituste salvestusi. Aivaril on pikaajaline kogemus suurürituste tehniliste lahenduste pakkujana ning ta ei ole veel kunagi pidanud ühelegi päringule vastama öeldes “see ei ole võimalik”. Aivari isiklikuks kireks on organisatsioonikultuur ning organisatsioonide sise- ja väliskommunikatsioon.

Kati Jägellinkedin-button2

Loovjuht
Tel 55 640 872
kati(ät)eventmedia.ee

Kati poole võib pöörduda lavastamist nõudvate videote ja kontsertgraafika asjus. Katil on filmialane bakalaureuse- ja magistrikraad Manchesteri ülikoolist ning rahvusvaheline videotootmiskogemus. Stsenaristi, režissööri, operaatori ja monteerijana näeb ta video tegemise protsessi tervikuna, mille kõik osad on üksteisega dialoogis. Isiklikuks trumbiks peab Kati sügavuti pühendumist muusika, koreograafia ja filmi ühisosa uurimisele.

Sten Paal

Heliosakonna juhataja
Tel 56924046
sten(ät)eventmedia.ee

Steni poole võib pöörduda heli teemadel, olgu selleks salvestus, live või järeltöötlus, kuid tegelikult võib temalt küsida ükskõik mida ja ta leiab vastuse ning lahenduse. Stenile meeldib helidega tööd teha ja samas neid pilli mängides ka ise luua. Ta oskab heli teha nii tervele sümfooniaorkestrile, rajule rokkbändile kui ka üksikule a capella lauljale. Kõige toredam on see, et kogu oma väsimatuse ja pedantsuse juures on Stenil kogu aeg nägu naerul!

Join our community!