Paneme sõnumi liikuma, oleme paindlikud, kuid täpsed

Event Media missiooniks on edastada väärt hetki. Teeme seda videos ja kui vaja, toetame heli ja valgusega.

Sündmustel on sõnumi edastamine meile tehniline ülesanne, kui sündmuspaigaks on saal mitmesaja inimesega või kui tuleb sündmus pakkida videopildiks ja saata internetti.

Sõnumi edastamine on meile loov ülesanne, kui jutu sisu tuleb edasi anda läbi mõjusa pildi- ja helikeele.

Asutatuna aastal 2014, oleme jätkuvalt väike. Põhikohaga töötajaid on meil kaks, projektipõhiseid freelancereid on kümmekond. Oleme paindlikud olema nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus. Hindame oma töös vastupidavust ja täpsust.

Meie kliendid

Oleme olnud abiks organisatsioonidele Audentes, AddGoals, BDA Consulting, Dreamers, Dream Foundation, Omniva, Kalev, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, EBS, Eesti Mööblitootjate Liit, Eesti Masinatööstuse Liit, Euroapteek, Liven, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Eesti põllu- ja maamajanduse sihtasutus, KAFO, Rahvatantsuansambel Kuljus, Lastekaitseliit, Höp Island, MTÜ Ökokratt, MTÜ Skeemipesa, MTÜ Lowlifer, MTÜ Lastekaitse Liit, Nordic Hotels, Nortal, Söökla Projektid, Pipedrive, Rootsi Suursaatkond, TEDxTartu, TEDxTTÜ, Corpore, Viru Keskus, Säästva Renoveerimise Infokeskus, Tehnopol, Tallinna Tehnikaülikool, Utilitas, Õhtuleht ja teised.

 

Join our community!